1. Zapraszamy wszystkich Lektorów i Ministrantów na zebranie informacyjno-zapoznawcze w najbliższą sobotę, o godzinie 12:00 w kościele.
  1. W najbliższą sobotę, 1 października rozpoczną się Nabożeństwa Październikowe. W dni powszednie (z wyjątkiem śród) Różaniec o 17:30, w środy o 8:30, a w niedziele po zakończeniu mszy św o 12:00.

2. W najbliższą sobotę, I sobota miesiąca nabożeństwa przypisane do tego dnia łącznie z nabożeństwem różańcowym o 17.30 – możliwość spowiedzi podczas nabożeństwa

3. W następną niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Dom św. siostry Faustyny w Ostrówku.

4. Od następnej niedzieli, 02 października - dzieci pierwszokomunijne będą otrzymywały po zakończeniu mszy św o 10.30, karty z zadaniami w ramach przygotowania do I Komunii.

5. Zgodnie z życzeniem naszego Ordynariusza Warszawsko-praskiego, Ks. Biskupa Romualda nasza wspólnota parafialna włączy się w Nowennę Pompejańską, jutro, 26 września (19. dzień nowenny) o godzinie 16.00. - odmówimy 3 części różańca przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie.

6. Z inicjatywy Parafian powstała w naszej parafii nowa grupa modlitewna „Parafialne stowarzyszenie Krwi Chrystusa – spotkania modlitewne w I czwartki miesiąca, w kościele przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o 17:00 – informacje o zasadach działania Stowarzyszenia można uzyskać u Liderki grupy - Pani Mirosławy Zaremby. Zachęcamy do wstępowania do nowopowstającej grupy modlitewnej.

7. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

8. Serdeczne „Bóg zapłać” za wsparcie modlitewne, a Parafiance z ul. Słonecznej 21 w Lucynowie za ofiarę 200 zł.

9. Dzięki ofiarności Parafian zakupiliśmy nowy reflektorek do obrazu M. B. Częstochowskiej a poprzedni został zainstalowany przy wizerunku św. Antoniego, nowe żarówki świecą jaśniej pobierając przy tym mniej energii. Oba wizerunki będą podświetlane podczas każdej Mszy św. na chwałę Bożą.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg błogosławi w nowym, 26. tygodniu zwykłym.