1. Od 1 października rozpoczęły się Nabożeństwa Październikowe. W dni powszednie (z wyjątkiem śród) Różaniec o 17:30, w środy o 8:30, a w niedziele po zakończeniu mszy św o 12:00
  1. W najbliższy czwartek, 13 października, Nabożeństwo Fatimskie o 17:30 – przynieśmy ze sobą świece odpowiednio zabezpieczone.

2. W przyszłą niedziele, 16 października - wspomnienie wyboru Kard. Karola Wojtyły na Papieża – XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy” – tego dnia jako żywy pomnik św. Jana Pawła II będziemy zbierali ofiary do puszek na umożliwienie dalszej nauki dla młodzieży zdolnej a pochodzącej z ubogich rodzin.

3. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

4. Na ławkach są rozłożone kartki na Wypominki za Zmarłych, po wypełnieniu z zaznaczeniem „ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” można je składać po mszach świętych w zakrystii. W listopadzie w dni powszednie o 17:30 (we środy o 8:30) będziemy modlić się za Zmarłych poleconych w Wypominkach Jednorazowych - we wszystkie niedziele od 8:30 będziemy modlić się za poleconych w Wypominkach Rocznych.

5. Jest planowana wymiana okien w domu parafialnym, wstępnie w części mieszkalnej a następnie pomalowanie ścian – koszt oszacowano na 35 tys zł. Po zmianie okien będzie można przestawić się na ogrzewanie gazowe – obecnie nieszczelność starych okien uniemożliwia ekonomiczne ogrzewanie.

6. Nie ma jeszcze terminu otwarcia nowej księgi mszalnej – zostanie ogłoszony oficjalnie podczas ogłoszeń niedzielnych – od stycznia 2023 r. jest planowana coniedzielna (z wyjątkiem I niedzieli miesiąca) msza św zbiorowa za żywych i zmarłych o godzinie 12:00 z zachowaniem dotychczasowej mszy św. zbiorowej za zmarłych w pierwsze poniedziałki miesiąca.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu.