1. Dzisiaj w naszym kościele będzie pomagał duszpastersko Kapelan sióstr z Fiszora, ks. Dariusz SVD (werbista) – będzie możliwość spowiedzi podczas mszy o 10:30 i 12:00.

1. Wraz z nastaniem Okresu Wielkiego Postu zakończyła się wizyta duszpasterska „Kolęda” serdeczne podziękowanie dla Parafian za życzliwe przyjęcie proboszcza, za złożone ofiary dzięki którym utrzymywana jest nasza parafia oraz za dowożenie księdza – posumowanie kolędy w następną niedziele na każdej mszy św., w połączeniu z homilią.

2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa - w piątki o 17:30; Gorzkie Żale – w niedziele po zakończeniu mszy o 12:00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota: w czwartek o 17:20 modlitwa przed Najśw. Sakramentem prowadzona przez Parafialne Stowarzyszenie Krwi Chrystusa; w piątek od 10 wizyta z Komunią św. u chorych, spowiedź podczas Drogi Krzyżowej, na zazkończenie mszy o 18:00 litania do N.Serca Jezusowego, w sobotę litania do NMP i możliwość spowiedzi o 17:30.

4. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca – adoracja N. Sakramentu w ramach Gorzkich Żali na zakończenie mszy sw o 12:00.

5. Społeczność i Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Lucynowie serdecznie zaprasza na uroczystą Akademię upamiętniającą 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego, która odbędzie się we czwartek, 2 marca 2023 r. o godz. 18:00 w budynku szkoły.

6. Serdeczne podziękowanie dla Parafian za złożone ofiary: małżeństwo z Tumanka 200 zł Parafianka z Warszawskiej 100 zł. - Bóg zapłać.

7. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

8. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia potrzebnych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.