1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Jest to także święto wszystkich rodzin. Słowo «rodzina» jest imieniem wspólnym Najświętszej Rodziny z Nazaretu i każdej rodziny.

Księża Biskupi zachęcają, aby w dzisiejsze święto wszystkie Małżeństwa odnowiły Przysięgę Małżeńską.

2. W piątek dziękujemy Bogu za przeżyty rok. O godz. 18.00. Msza św. w tej intencji i nabożeństwo dziękcz. – błag. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
To Pan Bóg daje nam życie i czas! Dlatego przyjdźmy jak najliczniej na to dziękczynienie!

3. W sobotę Nowy Rok! Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
i Światowy Dzień Modlitw o Pokój, a jednocześnie I SOBOTA miesiąca.

Nabożeństwo pierwszosobotnie przeżywamy w ramach Mszy św..

Msze święte o godz. 10.30. i 12.00.!

4. Najbliższa niedziela to również I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Na każdej Mszy sprawozdanie duszpasterskie i gospodarcze za miniony rok.

Intencja różańcowa na styczeń: Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.

5. Kolęda, czyli błogosławieństwo domów i Rodzin na Nowy Rok, rozpocznie się od soboty, 8 stycznia, tradycyjnie od Fidestu i tylko Fidestu.

6. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ za wykonanie, zakup dekoracji świątecznych i ubranie szopki Państwu Szymborskim i Jaworskim! Za pomoc Panu Krystianowi Skwara!

BÓG ZAPŁAĆ za gwiazdy betlejemskie do ołtarzy Państwu Anieli i Mirosławowi Szczepańskim oraz Paniom Wacławie Balcer, Elżbiecie Grochowskiej, Halinie Składanowskiej, Bożenie Wydryszek, Dorocie Zawisza!

MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA! BŁOGOSŁAWIONEGO OSTATNIEGO TYGODNIA STAREGO ROKU!