1. We właściwym przeżywaniu Wielkiego Postu niech pomogą nam Nabożeństwa Wielkopostne.

W każdy piątek w naszej świątyni wraz z Panem Jezusem i Jego Bolejącą Matką przemierzajmy Drogę Krzyżową o godz. 17.30., a w niedziele rozpamiętujmy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 12.00..

2. Tradycyjnie przez cały Wielki Post można składać w zakrystii ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. We wtorek, 8 marca, także w modlitwie pamiętamy o Paniach z ok. Ich święta!

4. Od 27 do 30 marca w naszej Parafii będziemy przeżywać Misje Parafialne! 27 marca to także dzień wizytacji J. E. Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego!

5. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy, ofiary i wszelką życzliwość dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Państwu Jaworskim i Szymborskim za wielkopostną dekorację przy ołtarzu!

BÓG ZAPŁAĆ Panu Dariuszowi Bańskiemu za pracę dla Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Panu Piotrowi Jezierskiemu i Wspólnikowi za wymianę oświetlenia krzyża w prezbiterium!

Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia! Miłej niedzieli i całego tygodnia! Owocnego nawracania się!