1. Połowa Wielkiego Postu. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie jest nasze nawracanie się. Chodzi o nawracanie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, społecznego, rodzinnego.

Potrzeba wiele pokory i silnej wiary w Boże Miłosierdzie. Pomagają w tym zewnętrzne praktyki pokutne oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej i niedzielnych Gorzkich Żalach.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczną się wizytacją kanoniczną naszego Biskupa Ordynariusza Romualda Kamińskiego MISJE PARAFIALNE.
Misje będziemy przeżywać pod hasłem: „SAKRAMENTY ŹRÓDŁEM ŁASKI BOŻEJ I JEDNOŚCI KOŚCIOŁA”, a prowadził je będzie Ksiądz Andrzej Piotrowski – Proboszcz z Dąbrówki.

Program:

- 27. III. NIEDZIELA - Msze św. z naukami Księdza Biskupa w porządku niedzielnym.
- 28. III. PONIEDZIAŁEK ( ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH) - Msze św. z naukami i nabożeństwa o godz. 16.30. i 18.30..
- 29. III. WTOREK ( ODNOWIENIE ŻYCIA EUCHARYSTYCZNEGO) - Msze św. z naukami i nabożeństwa o godz. 16.30. i 18.30..                                                                                                                                                                   - 30. III. ŚRODA ( ODNOWIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ; NABOŻEŃSTWO KRZYŻA) - Msze św. z naukami i nabożeństwa o godz. 16.30. i 18.30..

SPOWIEDŹ – PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA od godz. 16.00..

3. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, dzięki którym funkcjonuje nasza Parafia.
BÓG ZAPŁAĆ za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego!

Anita Gąsior, panna i Adam Zawisza, kawaler, oboje par. tut., zap. 2.

Miłej niedzieli! Wciąż dobrze przeżywanego czasu Wielkiego Postu i Misji! Serdeczności Solenizantom i Jubilatom!