1. Dziękujemy Panu Bogu, Matce Najświętszej przez św. Antoniego za Miłość i Miłosierdzie doznane szczególnie podczas MISJI!

Wielu Parafian w różny sposób pomagało w ich przygotowaniu oraz wizytacji Księdza Biskupa! Serdecznie wszystkim Państwu dziękuję!
BÓG ZAPŁAĆ WAM Bracia i Siostry za ten czas!

2. UWAGA!!!

W poniedziałek i wtorek, z powodu pomocy w spowiedziach rekolekcyjnych w innych parafiach, Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00.! Nie ma Mszy wieczornych!

3. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH o godz. 8.00.!

4. W I CZWARTEK miesiąca modlimy się o nowe powołania do Służby Bożej!

5. W piątek ostatnie w tym Wielkim Poście Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
o godz. 17.30..

6. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa - wspomnienie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy i początku Jego Męki.

Prośba do Rodziców i Pań Katechetek, aby przed Mszą św. o godz. 10.30. Dzieci nie wchodziły do świątyni, ale jak co roku oczekiwały z palemkami przed schodami głównego wejścia. Tam odbędzie się obrzęd poświęcenia i uroczysta procesja.

7. BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, z których utrzymuje się nasza Parafia i za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego!

Damian Igor Wydryszek, kawaler, i Patrycja Młynarska, panna, oboje par. tut., zap.1.

Gorące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów!
Wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!