1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Pan Jezus sam wyznaczył dzień Święta Miłosierdzia Bożego.

W Dzienniczku pokornej służebnicy Bożej świętej Siostry Faustyny Kowalskiej wyjaśnia, że Święto Miłosierdzia Bożego ma być obchodzone na całym świecie w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Pan Bóg jest Miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać.

W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum.

2. Dziś także rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji.

3. W poniedziałek i Wtorek próby przed I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ o godz. 19.00.!

4. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie wsparcie naszej Parafii Parafianom i Gościom!

BÓG ZAPŁAĆ Pani Hannie Szymborskiej za prace dla świątyni!

Ewelina Żera, panna, par. Dąbrówka i Marcin Piórkowski, kawaler, par Wyszków Rybienko-Leśne, zap. 1.

Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów! Błogosławionej Niedzieli! Dobrego Tygodnia!