1. Dzisiejszą niedzielę, nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza, przeżywamy
w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania. Podczas całego tygodnia będziemy prosić o powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej, i z naszych rodzin.

Także dziś przeżywamy w naszej Parafii radość I Komunii Świętej. Módlmy się za Dzieci (22), Ich Rodziców i Najbliższych, aby zawsze ochoczo otwierali swoje serca Panu Jezusowi przychodzącemu do nas w Najświętszym Sakramencie.

BÓG ZAPŁAĆ wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości: Rodzicom, Pani Katechetce Krystynie Kurek, Panu Organiście i Zespołowi Muzycznemu!

BÓG ZAPŁAĆ Rodzicom i Dzieciom za tzw. " Dar Ołtarza"!

2. Przez cały tzw. Biały Tydzień ( do piątku włącznie ) Dzieci spotykają się
z Panem Jezusem i Matką Najświętszą na Nabożeństwach Majowych i Mszach św. o godz. 18.00..

3. Jutro przeniesiona z dziś Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski!

4. W piątek ( z udziałem Dzieci Pierwszokomunijnych) pierwsze Nabożeństwo Fatimskie! O godz. 17.30. Różaniec z procesją wokół kościoła, Litania do Matki Bożej i Msza św.!

5. W sobotę od godz. 11.00. spowiedź Dzieci i Rodziców przed UROCZYSTOŚCIĄ I ROCZNICY I KOMUNII ŚWIĘTEJ!
A w niedzielę o godz. 10.30. UROCZYSTOŚĆ I ROCZNICY I KOMUNII ŚWIĘTEJ!

Jadwiga i Stanisław Krzysztof Izdebscy, par. tut. zap.2.

Patryk Michał Maniek, kawaler i Sylwia Bańska, panna, oboje par. tut. zap.2.

Ewelina Groszkowska, panna i Artur Szczubeł, kawaler, oboje par. tut., zap.1.

7. BÓG ZAPŁAĆ za wszelką życzliwość i ofiarność na naszą Parafię - za ofiary składane na tacę i indywidualne.

BÓG ZAPŁAĆ Panu Radnemu Eugeniuszowi Zaremba za załatwienie sprawy z rachunkami za gaz, że nie zapłacimy tej olbrzymiej sumy!

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne.

Dobrej niedzieli! Udanego tygodnia wszystkim Parafianom i Gościom! Miłych dalszych uroczystości związanych z przeżywaniem I Komunii Świętej! Serdeczności Jubilatom i Solenizantom!