1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus Pan po złożonej
z samego siebie Ofierze Nowego i Wiecznego Przymierza wszedł do chwały Ojca, aby wstawiać się za nami, aby przygotować nam miejsce. Każdego dnia mamy podążać za Panem Jezusem, obierając kierunek na Niebo, krocząc po ziemskich drogach wiary. Moc do tej wędrówki czerpiemy od samego Chrystusa obecnego w Eucharystii.

2. W środę, 1 czerwca, swoje doroczne święto przeżywają Dzieci. Wszystkim Dzieciom z ok. ich święta Najserdeczniejsze Życzenia: aby ich dzieciństwo było jak najlepsze, aby było radosne i aby trwało jak najdłużej! Niech Pan Bóg i Matka Najświętsza mają wszystkie Dzieci w swojej opiece!

3. Także od środy rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Nabożeństwa Czerwcowe w naszej świątyni o godz. 17.30., w środy po Mszy św. o godz. 8.00., a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00..

4. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca.

W piątek od godz. 12.00. Komunia w domach CHORYCH.

W piątek i sobotę spowiedź w kościele od godz. 17.00. do 17.30. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Intencja różańcowa na czerwiec: Za rodziny chrześcijańskie na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

Klaudia Anna Dąbrowska, panna i Paweł Zawisza, kawaler, oboje par. tut., zap. 1.

7. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii!

Serdeczności Dzieciom, Solenizantom i Jubilatom! Miłej niedzieli! Błogosławionego tygodnia!