1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Codziennie, do czwartku włącznie, Msza Święta w połączeniu z Nabożeństwem Czerwcowym i procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 17.30..

( dziś po Mszy św. o 12.00., a w środę po Mszy o godz. 8.00.)

W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji eucharystycznej błogosławieństwo wianków.

Tak jak piękna była procesja w Boże Ciało, niech piękne będą te pozostałe, które są jej przedłużeniem oraz wyrazem naszej miłości Pana Jezusa obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

2. Jeszcze raz BÓG ZAPŁAĆ za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, trasy procesji i samej procesji. Wielkie podziękowania Panu Organiście, Paniom Elżbiecie Grochowskiej i Wacławie Balcer, Paniom Katechetkom, Panom z OSP w Lucynowie Dużym, Lektorom, Ministrantom, Bielankom, Dzieciom sypiącym kwiaty i Dzieciom w strojach komunijnych, Ich Rodzicom, wszystkim Grupom Parafialnym, Wam wszystkim Drodzy Parafianie i Goście!

3. W czwartek przypada (przeniesiona z piątku) Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. W Litanii do Wszystkich Świętych jest wymieniany na pierwszym miejscu, zaraz po Maryi. To wielki nauczyciel i świadek Bożej Prawdy, który za nią oddał życie.

Jest to także Dzień Ojca. Składamy życzenia i modlimy się za Ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny!

4. W piątek ze względu na Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie ma postu od pokarmów mięsnych.

5. Również w piątek o godz. 8.00. Msza św. na zakończenie roku nauki i szczęśliwe wakacje. Przyjdźmy dziękować Bogu z czystymi sercami! Możliwość spowiedzi Dzieci i Rodziców przez cały tydzień przed głównymi Mszami!

6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów! Nie czekamy w tym roku do św. Krzysztofa, żeby już z początkiem wakacji mieć poświęcone pojazdy.

Renata Wojtyra, panna, par. Postoliska i Kamil Powierza, kawaler, par. tut., zap. 2.

Oliwia Szymańska, panna, par. Świętej Rodziny, Wyszków i Norbert Wiśniewski, kawaler, par. tut., zap. 2.

Ewa Kryśkiewicz, panna i Jacek Brzezicki, kawaler, oboje par. Matki Bożej Częstochowskiej, Wołomin, zap.2.

Martyna Skowrońska, panna, par. św. Wojciecha, Wyszków i Adam Kopeć, kawaler, par. tut., zap. 1.

Natalia Kamińska, panna i Daniel Jakub Modzelan, kawaler, oboje par. tut., zap. 1.

Paulina Piekut, panna, par. tut. i Krystian Adrian Kotyński, kawaler, par. Wilków, zap. 1.

Patrycja Woroniecka, panna, par. św. Idzi, Wyszków i Dawid Białek, kawaler, par. tut., zap. 1.

8. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii!

Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży naszej Diecezji!

Serdeczności Ojcom, Solenizantom i Jubilatom! Dobrej niedzieli! Błogosławionego tygodnia!