1. Niech urlopy i wakacje będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie. Dbając o ciało, nie zapominajmy o duszy!

2. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Taca tego dnia na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.

Odpust zupełny dla osób posługujących się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub Biskupa pod warunkiem odmówienia Wyznania Wiary. Ponadto udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy jutro nawiedzą katedrę, konkatedrę lub bazylikę mniejszą i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę. Oczywiście muszą być też zachowane stałe warunki konieczne do uzyskania odpustu.

4. W tym tygodniu wypadają także I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca, i przypisane do tych dni nabożeństwa.

W I PIĄTEK od godz. 12.00. Komunia w domach CHORYCH.
Możliwość spowiedzi od godz. 17.30. w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu.

W I SOBOTĘ po Mszy św. o godz. 18.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Matki Bożej.

5. Intencja papieska na lipiec: W intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

6. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary, z których utrzymuje się nasza Parafia - za ofiary składane na tacę i dodatkowo.

Paulina Kubalska, panna i Sebastian Pieńczuk, kawaler, oboje par. tut., zap. 1.

Martyna Skowrońska, panna, par. św. Wojciecha, Wyszków i Adam Kopeć, kawaler, par. tut., zap. 2.

Natalia Kamińska, panna i Daniel Jakub Modzelan, kawaler, oboje par. tut., zap. 2.

Paulina Piekut, panna, par. tut. i Krystian Adrian Kotyński, kawaler, par. Wilków, zap. 2.

Patrycja Woroniecka, panna, par. św. Idzi, Wyszków i Dawid Białek, kawaler, par. tut., zap. 2.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy radosnego wypoczynku!
Dobrej niedzieli, tygodnia i całego miesiąca lipca! Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów!