1. Nasze polskie myśli i serca podążają w te dni do Częstochowy, na Jasną Górę, gdzie od pokoleń z głęboką wiarą modlimy się do Matki Bożej Królowej Polski, oraz do innych Maryjnych sanktuariów, które pięknie oplatają naszą ojczystą ziemię. Dziękujemy Maryi za Jej opiekę nad naszą Ojczyzną, nad rodzinami i wspólnotami parafialnymi. Prosimy o pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw naszej codzienności, w dochowaniu wierności Bogu i Kościołowi wśród tylu współczesnych zagrożeń i nieustannych ataków szatana. Z Maryją łatwiej nam podążać do Nieba!

2. W sobotę, 13 sierpnia, jest wyjątek, gdyż o godz. 17.30. Nabożeństwo Fatimskie!

3. Postanowieniem władzy diecezjalnej dziś ostatnia niedziela moja z Państwem. Dziękuję Bogu, Matce Najświętszej Pani Naszej Jasnogórskiej, św. Antoniemu i każdemu z Was moi Kochani osobiście za 12 wspólnych lat! Dziękuję w imieniu mojej Mamy! Kocham Was! Bardzo dziękuję! Zawsze będę się za Was modlił i proszę o modlitwy!

4. Od przyszłej niedzieli, oficjalnie od Mszy św. o godz.12.00. – przez uroczyste wprowadzenie przez Księdza Dziekana, rozpocznie posługę w naszej Parafii nowy Ksiądz Proboszcz Wojciech Jarzyna. Ale już od czwartku będzie sprawował Msze św. i nabożeństwa. Życzę i modlę się o błogosławione owoce, zbawienne owoce, Jego posługi i Wam moi Kochani!

Ewa Wierzchoń, panna, par. Świętej Rodziny, Wyszków i Łukasz Dariusz Wydryszek, kawaler, par. tut., zap. 1.

Weronika Gałązka, panna, par. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Ostrów Mazowiecka i Krystian Dzięcioł, kaw., par. tut., zap. 1.

6. BÓG ZAPŁAĆ za życzliwość, wsparcie i wszelkie dobro dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Rodzinom Państwa Stosio z Lucynowa i Państwa Szczepańskim z Deskurowa za nowe stacje Drogi Krzyżowej w Lasku przy plebanii i prace!

Błogosławionego tygodnia! Dobrej niedzieli! Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów! Do miłych spotkań!