1. W ubiegłą niedziele grupa 65 naszych parafian pielgrzymowała do sanktuarium w Loretto, na uroczystości odpustowe – msza św w ich intencji 8 grudnia o 18:00.
  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Społecznego Przekazu, pod hasłem: „Słuchajcie”
  2. Dzisiaj dzień św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży - rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. Uroczystość I Komunii Św. Planujemy na 14 maja przyszłego roku o godzinie 10.30.
  4. Przygotowaniem do I Komunii św jest m.in. coniedzielny udział we mszy św o 10.30 lub z ważnych powodów na inną godzinę. Od października będą rozdawane w kościele karty z zadaniami katechetycznymi dla kandydatów do I Komunii.
  5. Zgodnie z życzeniem naszego Ordynariusza Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, nasza wspólnota parafialna włączy się w Nowennę Pompejańską w intencji całej diecezji i diecezjan, 26 września (poniedziałek 19. dzień diecezjalnej nowenny) o godzinie 16.00. - odmówimy 3 części różańca przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
  6. Bóg zapłać za ofiarę modlitwy w intencji naszej parafii.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym, 25. tygodniu zwykłym.