1. W najbliższy wtorek, 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Św - porządek mszy św i obowiązek udziału we mszy św jak w każdą niedzielę - po mszy o 12 wyruszy procesja na cmentarz parafialny gdzie będzie sprawowana modlitwa za zmarłych przy pięciu tzw stacjach.
  1. 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny - msza św za wszystkich wiernych zmarłych o 18 a następnie modlitwa za zamarłych w kościele.
  2. Wypominki Listopadowe modlitwa za zmarłych z naszych rodzin - w dni powszednie 17:30 w środy 8:30 - Wypominki Roczne w każdą niedzielę o 8:30.
  3. W najbliższym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca:
    1. w I czwartek Parafialne Stowarzyszenie Krwi Chrystusa o 17.00 będzie modlić się przed Najświętszym Sakramentem do 17:30.

2. w I piątek wizyta u chorych z Komunią od 10:00;  Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17:00 i możliwość spowiedzi do 17:30 - wypominki 17:30

3. w I Sobotę litania do M. Bożej o 17:00 i możliwość spowiedzi do 17:30 – wypominki 17:30

4. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY oraz jeden egzemplarzL’Osservatore Romano - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  5. Na ławkach są rozłożone kartki na Wypominki za Zmarłych, po wypełnieniu z zaznaczeniem „ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” można je składać po mszach świętych w zakrystii.
  6. Dzięki ofiarności Parafian do spłacenia należności za wymianę okien w domu parafialnym pozostało  2900zł – w minionym tygodniu przekazano ofiary: Parafianka z ul. Dolnej 100zł, Małżeństwo z Deskurowa 100zł i Rodzina z ul. warszawskiej 200zł - Bóg zapłać!
  7. W najbliższym czasie planowane jest przeniesienie kancelarii parafialnej do pomieszczenia w domu parafialnym, obok dawnej sali katechetycznej (wejście z drugiej strony budynku) - wymaga to jednak pewnej modernizacji - po remoncie będzie można załatwiać sprawy w pomieszczeniu ogrzewanym i wyposażonym w odpowiednie meble jeszcze przez śp Ks Świebodę – od ubiegłego poniedziałku trwa remont tego pomieszczenia – serdeczne podziękowania dla Małżonków Hanny i Tomasza Szymborskich za ufundowanie paneli podłogowych do nowej kancelarii.
  8. Po konsultacjach z Parafianami – zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w usunięciu krzaków i suchych drzew z terenu Golgoty Parafialnej – należy przynieść siekiery, piły mechaniczne i sekatory – jeśli nie będzie deszczu prace rozpoczniemy 12 listopada br. (sobota) od 9:00 i ewentualnie powtórzymy w następna sobotę 19 listopada, jeśli będzie taka potrzeba.
  9. Wszelkich łask Bożych w nowym tygodniu dla Parafian i Gości – niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.