1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – na zakończenie mszy św. o 12:00 - adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i zmiana Tajemnic różańcowych.
  1. Jutro w I poniedziałek miesiąca – msza św. zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin o 18:00
  2. W najbliższą środę, 9 listopada, Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – można zyskać odpust za nawiedzenie katedry lub konkatedry i pobożne odmówienie tam „Ojcze nasz” oraz „Więrzę w Boga”.
  3. W najbliższy piątek, 11 listopada, przypada 104. rocznicza odzyskania niepodległości – msza św w intencji Ojczyzny o 18:00 – Ordynariusz Warszawsko-Praski, nasz Biskup Romuald Kamiński udzielił z okazji święta narodowego, dyspensy od zachowania piątkowego postu.
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  5. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY oraz jeden egzemplarz L’Osservatore Romano - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  6. Wypominki Listopadowe modlitwa za zmarłych z naszych rodzin - w dni powszednie 17:30 w środy 8:30 - Wypominki Roczne w każdą niedzielę od 8:20
  7. Prośba o składanie uschniętych kwiatów nagrobnych z ziemią (w doniczkach) obok kontenera na cmenarzu  – ziemia będzie ponownie użyta a kontener dłużej będzie niezapełniony (wywóz kontenera z odpadami cmentarnymi to każdorazowo koszt 1000 złotych – od początku października już 3 kontener został wywieziony na koszt parafii).
  8. Dzięki ofiarności Parafian do spłacenia należności za wymianę okien w domu parafialnym pozostało 2400 zł – w minionym tygodniu przekazano ofiary: Rodzina z Deskurowa 100 zł, Małżeństwo z ul. Warszawskiej 200 zł, Rodzina z ul. Wąskiej 100 zł, Koło Żywego Rózańca MB Ostrobramskiej 100 zł, Rodzina ze Słonecznej 200 zł – od początku remontu złożono ofiary w  wysokości 7600 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. W miniony piątek został ukończony remont pomieszczenia obok dawnej sali katechetycznej w domu parafialnym (wejście z drugiej strony budynku): przesunięto ścianę powiększając pomieszczenie), wstawiono nowe drzwi, położono nową podłogę z paneli oraz pomalowano ściany – przeniesienie kancelarii parafialnej do nowego, ogrzewanego pomieszczenia, planowane jest po 15 listopada.
  10. Zapraszamy Parafian, którzy chcieliby pomóc w usunięciu krzaków i suchych drzew z terenu Golgoty Parafialnej – należy przynieść siekiery, piły mechaniczne i sekatory – jeśli nie będzie deszczu prace rozpoczniemy 12 listopada br. (sobota) od 9:00 i ewentualnie powtórzymy w następna sobotę 19 listopada, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  11. Wszelkich łask Bożych w nowym tygodniu dla Parafian i Gości – niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.