1. Dzisiaj Światowy dzień ubogich.
  1. W dzisiejszą niedzielę, po każdej mszy św. będą zbierane ofiary do puszek jako nasze wsparcie dla Kościoła prześladowanego.
  2. Serdeczne podziękowanie dla Parafian, którzy wzięli udział we mszy św. w intencji Ojczyzny, którą sprawowaliśmy w naszym kościele w dniu Święta Niepodległości o 18.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela w Kalendarzu Liturgicznym – z tej okazji po zakończeniu mszy św o 12. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Można zyskać odpust za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia przy spełnieniu pozostałych koniecznych warunków.
  4. W przyszłą niedzielę taca na seminarium duchowne naszej diecezji.
  5. Dzięki ofiarności Parafian do spłacenia należności za wymianę okien w domu parafialnym pozostało 1850 zł jednak do tej sumy doszły koszta za remont nowej kancelarii na zapleczu plebanii, które wynoszą 5800 zł - łącznie do spłacenia za remonty pozostaje 7650 zł. Od początku remontu złożono ofiary w wysokości  8150 zł. W ostatnim tygodniu złozono ofiary: Rodzina z Tumanka 100 zł; Rodzina z Warszawskiej 200 zł; Parafianin z Kochanowskiego 200 zł; Parafianka anonimowo 50 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Od najbliższej soboty, 19 listopada, kancelaria parafialna będzie czynna w nowym, ogrzewanym pomieszczeniu, na zapleczu plebanii – wejście od strony lasku.
  7. Serdeczne podziękowanie dla Szanownych Parafian: Pań: Krystyny Bala, Wacławy Balcer, Panów: Adama Balcera, Marka Lipki, Andrzeja Wróbla, Eugeniusza i Pawła Zarembów oraz Daniela Skwara za bezinteresowne poświęcenie swojego czasu i wysiłku fizycznego przy karczowaniu zarośli wokół Golgoty Parafialnej – wspólnymi siłami wykonano 70% prac. Oddzielne podziękowanie dla Pana Sławomira Szczepańskiego.
  8. Jest koniecznośc powtórzenia prac przy oczyszczani terenu Golgoty Parafialnej dlatego zapraszamy Parafian, którzy chcieliby pomóc w usunięciu krzaków i suchych drzew – należy przynieść siekiery, piły mechaniczne i sekatory – jeśli nie będzie deszczu prace rozpoczniemy 19 listopada br. (sobota) od 10:00.
  9. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  10. Wszelkich łask Bożych w nowym tygodniu dla Parafian i Gości – niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.