1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe, które głosi ks. Michał-Piotr Stachera wikariusz w sanktuarium św Jana Pawła II w Radzyminie.
  1. Program Rekolekcji
    • Niedziela: nauki rekolekcyjne podczas każdej mszy świętej ( 9:00/10:30/12.00)

• Poniedziałek (5 XII) i wtorek (6 XII): nauki rekolekcyjne podczas mszy świętych o 16:30 i 18:30;

• Spowiedź z udziałem zaproszonych kapłanów - podczas każdej mszy św w poniedziałek i wtorek.

2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – na zakończenie mszy św o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Dzisiaj po każdej mszy św zbieramy ofiary do puszek jako nasze wsparcie dla Kościoła na Wschodzie.

4. We czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i „Godzina Łaski” z tej okazji o godzinie 12:00 w naszym kościele nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej modlitwy do 13:00; msze św o 18:00 i 18:30.

5. Roraty: Msze św o NMP w Adwencie – we środy o 8:00 i w soboty o 18:00 (z udziałem dzieci) – na Roraty przynieśmy lampiony lub świece znak naszego oczekiwania na Przyjście Chrysusa Pana.

6. Dzięki ofiarności Parafian do spłacenia należności za remont w domu parafialnym pozostaje 6800 zł; od początku remontu złożono ofiary w wysokości 9 tys zł - w minionym tygodniu złożono ofiary: Parafianka z Warszawskiej 100 zł; Rodzina z Warszawskiej 100 zł, Rodzina z Deskurowa 100 zł i Rodzina z Warszawskiej 150 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Serdzeczne podziękowanie dla Państwa: Wacławy Balcer, Elżbiety Grochowskiej, Łukasza Falby, Mieczysława Sowińskiego z wnukiem Damianem i Eugeniusza Zaremby za ofiarną pracę przy odkrzaczaniu Golgoty Parafialnej.

8. Dzisiaj, po każdej mszy św., w dawnej kaplicy, Pan Organista będzie rozprowadzał opłatki wigilijne.

9. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

10. Życzenia Wszelkich łask Bożych dla Parafian i Gości podczas rekolekcji adwentowych i w całym II Tygodniu Adwentu.