1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu – pozostały dwa tygodnie naszego przygotowania na przyjście Chrystusa.
  1. Podziękowanie dla Parafian za udział w rekolekcjach i wspólną modlitwę w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia podczas „Godziny Łaski”

2. Roraty: Msze św o NMP w Adwencie – we środy o 8.00 i w soboty o 18:00 (z udziałem dzieci) – na Roraty przynieśmy lampiony lub świece znak naszego oczekiwania na Przyjście Chrystusa Pana.

3. Serdeczne podziękowanie dla Parafian: Dariusza Powierzy, Łukasza Falby i Eugeniusza Zaremby za ofiarę czasu i pracy na rzecz parafii, ponadto Panu Sławomirowi Szczepańskiemu za ofiarę pracy na ciężkim sprzęcie przy porządkowaniu „Golgoty Parafialnej”.

4. Dzisiaj, po każdej mszy św., w dawnej kaplicy, Pan Organista będzie rozprowadzał Opłatki Wigilijne.

5. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

6. Życzenia Wszelkich łask Bożych dla Parafian i Gości w całym III Tygodniu Adwentu.