1. Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego dla wszystkich naszych Parafian i Gości serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus.
  1. Serdeczne podziękowanie dla Parafian: Pani Hanny Szymborskiej z Przyjaciółmi za wykonanie szopki betlejemskiej i dekoracji świątecznej przy ołtarzu oraz przystrojenie choinek. Grupie parafian za zakupienie żywych kwiatów do ołtarza.
    Panu Andrzejowi Milewskiemu wraz z ekipą techniczną za ofiarę pracy przy kominach, Panu Dariuszowi Powierzy za poświęcenie ofiarę pracy przy remoncie i konserwacji pieca gazowego na plebanii - Serdeczne Bóg zapłać.

2. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY.

3. Dzisiaj, kolejne msze św: o 10:30 i 12:00

4. Jutro – II Dzień Świąt Bożego Narodzenia
    – msze św: 9:00; 10:30 i 12:00

5. Wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda z błogosławieństwem dla Rodzin i domów planowana jest od 2 stycznia, zawsze od godziny 10:00:
    2 stycznia - poniedziałek: Fidest i Tumanek nr 1 - 12
    3 stycznia - wtorek: Tumanek nr 13 - 27 C
    5 stycznia - czwartek: Tumanek od nr 28 do szosy wyszkowskiej
    porządek wizyty na kolejne dni zostanie podany w niedzielę 8 stycznia.
  6. W sobotę, 31 grudnia - kancelaria parafialna czynna od 10 do 11. - po Nowym Roku, z racji Kolędy sprawy kancelaryjne należy wstępnie umawiać telefonicznie lub sprawy pilne zgłaszać po wieczornych mszach świętych w zakrystii.
  7. W następną niedziele – Nowy Rok i 1 niedziela miesiąca: msze św: o 10.30 i 12.00 zbiorowa, po mszy św o 12:00 wystawienie N. Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.