Intencja papieska na styczeń 2023 – za wychowawców:

Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa zamiast rywalizacji i wspierając przede wszystkim wrażliwych młodych ludzi.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi - pierwszy dzień Nowego Roku kalendarzowego oraz Pierwsza Niedziela Miesiąca – z tej okazji na zakończenie mszy św o 12:00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Jutro o 18:00 msza święta zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin

3. W najbliższy czwartek – I Czwartek Miesiąca o 17.25 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Parafialnego Stowarzyszenia Krwi Chrystusa

4. W najbliższy piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli) msze święte: 9:00; 10:30 i 12:00 – poświęcenie kredy i kadzidła na pamiątkę darów złożonych Dzieciątku Jezus - na zakończenie każdej mszy św. - z racji I Piątku miesiąca po mszy o 12:00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. Wyjątkowo w sobotę wizyta u chorych z Komunią od 10 – z racji I Soboty miesiąca o 17:30 Litania do Matki Bożej.

6. Od Nowego Roku, w każdą niedzielę z wyjątkiem pierwszej miesiąca o 12:00 msze święte zbiorowe za żywych i zmarłych – można zgłaszać dowolną ilość intencji.

7. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY.

8. Wizyta duszpasterska, tzw Kolęda z błogosławieństwem dla Rodzin i domów w najbliższym tygodniu planowana, zawsze od godziny 10:00.

2 stycznia- poniedziałek od 10:00: Fidest i Tumanek nr 1-12
    3 stycznia – wtorek ( wyjątkowo od 12:00 z racji pogrzebu): Tumanek nr 13 – 27 C
    5 stycznia – czwartek od 10:00: Tumanek od nr 28 do szosy wyszkowskiej
    9 stycznia – poniedziałek od 10:00: Grabnik i Tumanek od szosy wyszkowskiej do 56.

Zgodnie z tradycją parafialną prośba podwożenie księdza na trasę kolędową – z góry serdeczne Bóg zapłać.

Porządek KOLĘDY na kolejne dni zostanie podany w niedzielę 8 stycznia.

9. Po Nowym Roku, z racji Kolędy sprawy kancelaryjne należy wstępnie umawiać telefonicznie lub sprawy pilne zgłaszać po wieczornych mszach świętych w zakrystii.

10. Czcigodnym Parafianom i Gościom życzenia potrzebnych łask Bożych i błogosławieństwa w Nowym roku 2023.