1. Od Nowego Roku, w każdą niedzielę z wyjątkiem pierwszej miesiąca, o godzinie 12:00 będą msze święte zbiorowe za żywych i zmarłych – można zgłaszać dowolną ilość intencji.

1. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY i O’sservatore Romano.
  2. Na ławkach znajdziemy obrazki z modlitwą o beatyfikację Ks. Stanisława Szulmińskiego męczennika za wiarę ze zgr Księży Pallotynów – módlmy się o jego beatyfikację.
  3. Serdeczne podziękowanie dla Parafian: Łukasza Falby i Eugeniusza Zaręby za ofiarę pracy przy dalszym porządkowaniu „Golgoty Parafialnej”; podziękowanie dla Parafian: Adama, Dawida i Marcina Białków oraz Tomasza Szymborskiego za ofiarę pracy przy porządkowaniu terenu przy dawnej kaplicy.
  4. Wizyta duszpasterska, tzw Kolęda z błogosławieństwem Rodzin i domów w najbliższym tygodniu planowana jest od godziny 10:00.:

Poniedziałek: 16 I - Lucynów – Warszawska – prawa str. (parzyste) od 44 do 92.

Wtorek: 17 I - Lucynów-Warszawska – prawa str. (parzyste) od 96 do 150 czyli do końca

Czwartek: 19 I - Deskurów 1-6 oraz Lucynów: Rajska i Leśna

Piątek: 20 I - Lucynów: Dolna - cała i Szkolna - numery parzyste od 2 do 12

Sobota: 21 I – Deskurów - Osiedle w Alejach; Lucynów - Szkolna – numery nieparzyste od 3 do 23; oraz Łączna (cała)

Poniedziałek: 23 I - Lucynów – Słoneczna 1 – 35 (cała)

Zgodnie z tradycją parafialną, prośba o przyjeżdżanie po księdza na trasę kolędową ( można wjeżdżać na teren kościoła) – z góry - serdeczne Bóg zapłać oraz podziękowanie dla Parafian którzy w minionym tygodniu zapewnili dowiezienie proboszcza na kolędę.

Porządek KOLĘDY na kolejne dni zostanie podany w następną niedzielę.

5. Z racji Kolędy sprawy kancelaryjne należy wstępnie zgłaszać telefonicznie na numer parafialny: 297 424 586.
  6. Czcigodnym Parafianom i Gościom życzenia potrzebnych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.