1. Od Nowego Roku, w każdą niedzielę z wyjątkiem pierwszej miesiąca, o godzinie 12:00 będą msze święte zbiorowe za żywych i zmarłych – można zgłaszać dowolną ilość intencji.

1. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY

2. Serdeczne podziękowanie dla Parafian: Wacławy Balcer i Elżbiety Grochowskiej za ofiarę pracy przy odśnieżaniu placu przed kościołem; dla Alana Balcera i Eugeniusza Zaręby za ofiarę pracy przy porządkowaniu terenu parafialnego.

3. Wizyta duszpasterska, tzw Kolęda z błogosławieństwem Rodzin i domów w najbliższym
    tygodniu planowana jest od godziny 10:00.:

Poniedziałek: 23 I - Lucynów – Słoneczna 1 – 35 (cała)

Wtorek: 24 I - Lucynów – Wąska 1-24 (cała)

Czwartek: 26 I - Lucynów Duży – Mickiewicza 1-19 oraz Kochanowskiego 3-16

Piątek: 27 I - Lucynów Duży – Kochanowskiego 17 - 32

Sobota: 28 I – Lucynów Duży – Kochanowskiego 33 - 67

Poniedziałek: 30 I - Lucynów Duży – Kochanowskiego 70 - 103

Zgodnie z tradycją parafialną, prośba o podwożenie księdza na trasę kolędową ( można wjeżdżać na teren kościoła) – z góry - serdeczne Bóg zapłać oraz podziękowanie dla Parafian którzy w minionym tygodniu zapewnili dowiezienie proboszcza na kolędę.
    Porządek KOLĘDY na kolejne dni zostanie podany w następną niedzielę.

4. Z racji Kolędy sprawy kancelaryjne należy wstępnie zgaszać telefonicznie na numer parafialny: 297 424 586

5. Czcigodnym Parafianom i Gościom życzenia potrzebnych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.