1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie mszy św o 12. - nabożeństwo adoracyjne i koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. W najbliższy wtorek, 7 lutego, przypada dzień imienin Arcypasterza naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego – pamiętajmy o naszym Biskupie w modlitwach.
  2. W najbliższą sobotę przypada wspomnienie MB z Lourdes – Dzień Chorych – o 18 msza św. w intencji chory – podczas tej mszy św. będzie możliwość przystąpienia do sakramentu namaszczenia chorych.
  3. W przyszłą niedzielę, po każdej mszy św., będą zbierane ofiary do puszek Caritas diecezjalnej na pomoc dla chorych.
  4. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY.
  5. Serdeczne podziękowania dla: Państwa Hanny i Tomasza Szymborskich za demontaż dekoracji świątecznych, dla Państwa: Krystyny Bala, Wacławy Balcer, Wandy Falba, Hanny Niziołek, Danuty i Bożeny Wydryszek, Krystiana Skawara, Eugeniusza Zaremby - za porządki w dawnej kaplicy i schowku na dekoracje świąteczne; dodatkowo dla Elżbiety Grochowskiej i Wacławy Balcer za odśnieżenie terenu przy kościele.
  6. Od najbliższego czwartku, 09 lutego, można umawiać (najlepiej telefonicznie) indywidualne terminy wizyty duszpasterskiej, tzw KOLĘDY, która będzie realizowana w 1. i 2. tygodniu ferii szkolnych.
    Wyjątkowo w tym tygodniu, w najbliższą środę msza święta o zmienionej godzinie czyli o 18:00 – nie będzie mszy o 8:00.
  7. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia potrzebnych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.