1. Dzisiaj w naszym kościele pomaga duszpastersko Kapelan sióstr z Fiszora, ks. Dariusz SVD (werbista) – będzie możliwość spowiedzi w trakcie mszy św, o 10.30 i 12.00.
  1. Jutro, 10. rocznica wyboru Papieża Franciszka – pamiętajmy w modlitwie o Głowie Kościoła.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa - w piątki o 17:30; Gorzkie Żale – w niedziele po zakończeniu mszy o 12:00;
  3. W najbliższą niedzielę, 19 marca rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które będzie głosił ks. dr Jarosław Kukowski, wieloletni wykładowca filozofii przyrody i logiki na UKSW i w kilku wyższych seminariach duchownych.
    Nauki rekolekcyjne: w niedziele na każdej mszy św (9:00; 10:30; 12:00) w poniedziałek, 20 III i wtorek, 21 III - nauki o 16:30 i 18:30 oraz okazja do spowiedzi z udziałem zaproszonych kapłanów. We wtorek,zgodnie tradycją, ofiary zbierane na tacę będą naszym wynagrodzeniem dla rekolekcjonisty za trud rekolekcyjny.
  4. Serdeczna prośba o składanie - w miarę możliwości -  ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego
  5. Serdeczne podziękowanie dla Parafian za ofiarę pracy na rzecz parafii – Paniom: Wacławie Balcer, Krystynie Bala, Elżbiecie Grochowskiej, Bożenie i Danucie Wydryszek za porządki po pracach remontowych na plebanii  Panom: Sławomirowi Szczepańskiemu i Eugeniuszowi Zerembie za kolejny transport piachu i wysypanie nim alejki prowadzącej do Golgoty Parafialnej; Panu Andrzejowi Milewskiemu za kolejne prace remontowe na plebanii.
  6. W minionym tygodniu złozono ofiary, dzięki którym utrzymujemy parafię: Pan Nowak 50 zł, małżeństwo ze Słonecznej 100zł, Parafianin ze Szkolnej 100zł – Bóg zapłać.
    Również, w minionym tygodniu wywieziono odpady z cmentarza parafialnego: łączna opłata za wywóz i dzierżawę kontenera wyniosła 1550 zł.
  7. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  8. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia potrzebnych łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa w rozpoczynającym się trzecim tygodniu Wielkiego Postu.