1. W tym tygodniu z powodu spowiedzi w Radzyminie zmiana terminu mszy świętych: w poniedziałek i wtorek msze św o godzinie 8. rano – w te dni nie będzie mszy wieczorem.
  1. Ostatnia droga Krzyżowa w najbliższy piątek, planowana jest na terenie Golgoty Parafialnej, w tzw plenerze, wyjątkowo rozpocznie się po zakończeniu wieczornej mszy św około 18:30 – w miarę możliwości przynieśmy ze sobą znicze, które zapalone będziemy nieśli idąc Drogą Krzyżowa, a na zakończenie pozostawimy przy zabytkowym krzyżu jako znak naszego uczczenia  Męki Pańskiej. Będzie możliwość niesienia krzyża przez przedstawicieli społeczności parafialnej.
  2. W następną niedzielę – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej, poświęcenie palm na każdej mszy św. O 10.30 rozpoczęcie mszy św i poświęcenie palm przed kościołem oraz procesja z palmami (jeśli będą odpowiednie warunki atmosferyczne).
  3. W miarę możliwości, prośba o składanie - ofiar na kwiaty do dekoracji Grobu Pańskiego.
  4. Serdeczne podziękowanie dla Parafian za ofiarę pracy na rzecz parafii – Pani Hannie Szymborskiej za przygotowanie i obsługę dwóch kolacji dla spowiedników podczas rekolekcji, Pani Edycie Urbanowskiej za prace krawieckie dla kościoła i plebanii, Pani Joannie Falba za ustawiczne utrzymywanie w czystości obrusów i bielizny ołtarzowej – Bóg zapłać.
  5. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY  zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  6. Długoletnia katechetka, Pani Grażyna Sroczyńska zaprasza naszych parafian do włączenia się w działalność grupy formacyjnej p/w „Ufam Miłosierdziu Twemu”,  której zadaniem jest szerzenie kultu  Miłosierdzia Bożego – bliższe informacje i zapisy u Pani Grażyny.
  7. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w rozpoczynającym się V tygodniu Wielkiego Postu.

Zapowiedzi przedślubne:

• Kamil Soliwoda, kawaler z parafii tutejszej