1. Dzisiaj: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Wielkanocna:
    – msze św: 6:00 (Rezurekcja), 10.30 i 12. Poniedziałek Wielkanocny: msze św: 9. 10.30 i 12.

Z okazji Wielkanocy Ordynariusz naszej diecezji Biskup Romuald Kamiński przesyła wszystkim wiernym serdeczne życzenia świąteczne (tekst dostępny na stronie internetowej diecezji Warszawsko-Praskiej)

1. Do przyszłej niedzieli obchodzimy Oktawę Wielkanocną, każdy dzień jak uroczystość Pańską – z tej racji, w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

2. W najbliższą niedziele - Niedziela Miłosierdzia Bożego – w naszej parafii, będziemy obchodzili „Godzinę Miłosierdzia” – o godzinie 15:00, w kościele koronka i i inne modlitwy przed Najświętszym Sakramentem – w czasie tej godziny można zyskać wiele obiecanych łask Bożych.

3. Bóg zapłać za hojne ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego – do puszki złożono 2111 złotych dodatkowo w kopercie 400 zł – za tę sumę Parafia zakupiła: kwiaty hortensje i azalie, materiał do dekoracji grobu oraz świecę paschalną – Paschał - zapalany w czasie wielkanocnym oraz podczas chrztów i pogrzebów.

4. Serdeczne podziękowania naszym Parafianom – Państwu: Joannie i Łukaszowi Falbom, Edycie Urbanowskiej, Mirosławie, Eugeniuszowi i Pawłowi Zarembom, za budowę grobu i ciemnicy wg pomysłu proboszcza;
    Panu stolarzowi Wiesławowi Trycowi za wykonanie stelaży i ofiarowanie drewna;
    Służbie Liturgicznej – Lektorom i Ministrantom za posługę podczas Triduum Paschalnego i Rezurekcji
    Druchom z Lucowskiej O.S.P na czele z Komendantem Pawłem Zarembą, za wartę przy Grobie Pańskim. Wszystkim Paniom z grup modlitewnych za zapewnienie adoracji w Ciemnicy i Grobie.

5. Trwają konieczne prace dekarskie przy wymianie rynien i odprowadnic wody deszczowe, po obu stronach dachu naszego kościoła wraz z ociepleniem stropów nad kaplicami bocznymi i malowaniem wnętrza kaplic (powstał spory zaciek w kaplicy św. Antoniego).

6. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

7. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa na owocne przeżywanie radosnch Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. - radosnego Alleluja !!!

Zapowiedzi przedślubne:

• Hubert Burza – kawaler z parafii tutejszej oraz