1. Dzisiaj po każdej mszy św., nasi Parafianie będą zbierali ofiary do puszek na pomoc dla  Pogorzelców ze Somianki, których w Wielkanoc spotkał dramat pożaru domu – wspomóżmy bliźnich w potrzebie.

1. Przypomnienie o obowiązku przyjęcia Komunii Św. wielkanocnej w Okresie Wielkanocnym do uroczystości Zesłania Ducha Św. (28 maja br) włącznie;

2. Bóg zapłać licznym Parafianom (wszystkie ławki w kościele były zapełnione wiernymi) za wspólną modlitwę podczas Godziny Miłosierdzia, w ubiegłą niedzielę o 15. – grupie modlitewnej „Koło Koronkowe” za poprowadzenie adoracji.

3. Uroczystość Św Wojciech bp i męczennika – głównego patrona Polski – przeniesona jest w tym roku na jutro ze względu na dzisiejszą, 3. Niedzielę Wielkanocną.

4. Trwają konieczne prace dekarskie przy wymianie rynien i odprowadnic wody deszczowej z dachu naszego kościoła Bóg zapłać za ofiary na wymianę rynien na dachu kościoła, w minionym tygodniu: Parafianka z ul. Słonecznej 200 zł.

5. W zakończonym tygodniu oczyszczono ze śmieci kontener na cmentarzu – koszt 1250 zł.

6. Podziękowanie dla Parafian za ofiarę pracy na rzecz Parafii:
    - Państwu Elżbiecie Grochowskiej, Barbarze Modzelewskiej, Grażynie Sroczyńskiej, Barbarze Szydłowskiej, Krystianowi Skwary oraz pewnemu małżeństwu - demontaż dekoracji Grobu Pańskiego w kościele;
    - Panu Sławomirowi Szczepańskiemu za kolejne prace porządkowe na terenie przykościelnym z użyciem ciężkiego sprzętu – planowana jest m.in. niwelacja terenu przy plebanii dla odprowadzania wody deszczowej od podmurówki budynku;

7. List Otwarty Komendanta policji (pełny tekst dostępny w gablocie przed kościołem) do osób starszych – ostrzegający przed oszustami przez telefon na tzw „policjanta:, „pracownika banku” czy „wnuczka” – ważna uwaga – prawdziwa policja nigdy nie żąda pieniędzy dla ratowania kogokolwiek podobnie pracownicy banku nie żądają przez telefon poufnych danych, kodów PIN etc.

8. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

9. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:

Kacper Chlipała, kawaler z par. św.Wojciecha w Wyszkowie oraz