1. Od jutra miesiąc maj: intencja modlitwy „Za grupy modlitewne w łonie Kościoła” – zachęta do udziału w nabożeństwach majowych w kościele (Litania Loretańska do NMP przed Najświętszym Sakramentem): w dni powszednie 17:30, we środy 8:30, w niedziele na zakończenie mszy św, około 13:00

1. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca - tradycyjnie msza św. zbiorowa za zmarłych o 18.00

2. W najbliższą środę, 3 maja, Uroczystość M.B. Królowej Polski – msze święte jak każdą niedziele.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    I Czwartek: o 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prowadzona przez Parafialne Stowarzyszenie Krwi Chrystusa, następnie o 17.30 Nabożeństwo Majowe;
    I Piątek: od 10 wizyta z Komunią u chorych o 17:30 Nabożeństwo Majowe i możliwość spowiedzi
    I Sobota: 17.30 Nabożeństwo Majowe

4. Zakończyliśmy pierwszy etap pilnych prac dekarskich przy wymianie rynien i odprowadnic wody deszczowej, ociepleniu watą i malowaniu gzymsów - po obu stronach naszego kościoła – koszta samego materiału, nie licząc pracy wykonawczej to 14 tys zł – przerosło to wcześniejsze szacunki, jednocześnie zachodzi konieczność dalszych prac na dachach i przy rynnach na kaplicach św. Antoniego i M. B. Częstochowskiej – w związku z zaistniałą koniecznością, w pierwszej kolejności podejmiemy prace na kaplicy św Antoniego a w miarę możliwości finansowych na kaplicy M. B. Częstochowskiej – dotychczasowe rynny istnieją od czasu budowy kościoła w latach 90tych.

5. Podziękowania: Panu Sławomirowi Szczepańskiemu za kolejne prace porządkowe na terenie przykościelnym z użyciem ciężkiego sprzętu; Panu Grzegorzowi Sidorczukowi z ul. Warszawskiej za darmowe wypożyczenie podnośnika koniecznego do prac na dachu, co pozwoliło obniżyć koszt remontu. Podziękowanie dla Państwa Anny i Marka Rosińskich za pomoc.

6. Podziękowania za ofiary w tym tygodniu na remont dachu: Anonimowa Parafianka 100 zł, rodzina z Tumanka 200zł, Parafianka ze Słonecznej 100 zł, Parafianka z Tumanka 100 zł. Bóg zapłać.

7. Prośba do Parafian – szczególnie do Mężczyzn, o pomoc w pracach porządkowych z użyciem grabi i wideł, na terenie parafialnym w najbliższą sobotę, 6 maja od godziny 10.

8. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

9. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:

Kacper Chlipała, kawaler z par. św.Wojciecha w Wyszkowie oraz