1. Dzisiaj - Niedziela Miłosierdzia Bożego – w naszej parafii, będziemy obchodzili „Godzinę Miłosierdzia” – w kościele o godzinie 15:00, koronka, cicha adoracja i rózaniec przed Najświętszym Sakramentem – w czasie tej godziny. Wg obietnic Pana Jezusa objawionych św. Siostrze Faustynie, można zyskać wiele łask Bożych.
    Każdy wierny będąc w stanie łaski uświęcającej, może uzyskać odpust nawet za prywatne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele przed Najświętszym Sakramentem przechowywanym w tabernakulum.

1. Przypomnienie o obowiązku przyjęcia Komunii Św. wielkanocnej w Okresie Wielkanocnym do uroczystości Zesłania Ducha Św. (28 maja br)

2. Dzisiaj zbieramy ofiary na dzieła CARITAS naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

3. Trwają konieczne prace dekarskie przy wymianie rynien i odprowadnic wody deszczowej z dachu naszego kościoła – ekspertyza wykazała konieczność wymiany wszystkich rynien i odprowadnic – niestety wzrosną znacznie koszta zwiazane z tym przedsięwzięciem, gdyż przy tym będzie potrzeba wymiany blachy na dachach kaplic bocznych.

4. Bóg zapłać za hojne ofiary na wymianę rynien na dachu kościoła: Rodzina z Warszawskiej 200 zł; Rodzina z Kochanowskiego 100 zł; Małżeństwo ze Słonecznej 100 zł; Małżeństwo z Tumanka 200 zł;

5. Zapraszamy Parafian do pracy przy schowaniu dekoracji wielkanocnych w kościele, jutro, w poniedziałek od godziny 11. - podziękowanie dla Państwa Mirosławy i Eugeniusza Zarembów za demontarz ciemnicy.

6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św., nasi Parafianie będą zbierali ofiary do puszek na pomoc dla Pogorzelców ze Słomianki, których w Wielkanoc spotkał dramat pożaru domu – wspomóżmy bliźnich w potrzebie.

7. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.

8. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:
Hubert Burza – kawaler z parafii tutejszej oraz