1. UWAGA – w najbliższym tygodniu ZMIANA:
    - we środę (17 V) - nabożeństwo o 17:30 msza św. o 18.00,
    - w piątek (19 V) - Nabożeństwo Majowe, wyjątkowo po mszy św. wieczornej;

1. W najbliżsą sobotę od 11 do 12 będzie możliwość spowiedzi dla dzieci rocznicowych (jeśli nie były ostatnio u spowiedzi)

2. W następną niedziele Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Rocznica ubiegłorocznej Pierwszej Komunii św, podczas mszy św. o 10.30

3. Podziękowanie za ofiary na remont rynien i dachu naszego kościoła, w minionym tygodniu ofiarowano: Małżeństwo ze Strumykowej 200zł; Parafianka z Wąskiej 100zł; Małżeństwo z Tumanka 300 zł; Rodzina z Deskurowa 200 zł – niebawem rozpoczną się prace na dachu kaplicy św, Antoniego.

4. Podziękowanie dla Rodziców tegorocznych dzieci komunijnych, którzy zgodnie w wieloletnią tradycją podjęli trudu prac porządkowych na rzecz parafii, m. in skosili trawniki parafialne i wysprzątali wnętrze kościoła – serdeczne Bóg zapłać.

5. Podziękowanie pani Katechetce Krystynie Elżbiecie Kurek za przygotowanie dzieci do I Komunii oraz Pani Katechetce Dorocie za pomoc podczas prób i w trakcie uroczystości.

6. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką!

7. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

8. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.