1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; podczas mszy św. o 10.30 - Rocznica ubiegłorocznej Pierwszej Komunii św.

1. Podziękowanie za ofiary na remont rynien i dachu naszego kościoła, w minionym tygodniu ofiarowano: Parafianie z Warszawskiej 100zł, Rodzina z Tumanka 200zł. – niebawem rozpoczną się prace na dachu kaplicy św, Antoniego.
  2. Podziękowanie dla Rodziców tegorocznych dzieci komunijnych, za ofiarowanie dla naszego kościoła tronu pod monstrancję, który będzie pamiątką I Komunii św.
  3. Podziękowanie dla naszych parafian, Panów: Andrzeja Milewskiego i Władysława Turka za ofiarowanie 100 nowoczesnych żarówek ledowych do oświetlenia naszego kościoła, dodatkowo Panu Milewskiemu z pracownikami za rozstawienie rusztowania i instalację żarówek w wielkich żyrandolach.
  4. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką !
  5. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Kocięcki, kawaler i Magdalena Reniewicz, panna – oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 1.)
  6. Dla Czcigodnych Parafian i Gości życzenia wszelkiego błogosławieństwa w nowym tygodniu.