1. Bóg zapłać dla Parafian, którzy przygotowali ołtarze na procesję Bożego Ciała; oraz  Drużynie Ochotniczej Straży Pożarnej z Lucynowa Dużego; Służbie Liturgicznej Ołtarza: Lektorom i Ministrantom, Panu Organiście; Panom: Dariuszowi Powierży i Krystianowi Skwarze; dziewczętom sypiącym kwiaty; dzieciom w strojach komunijnych i wszystkim grupom parafialnym - za pomoc w uświetnieniu procesji.

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała - codziennie procesje wokół kościoła o 17.30, we środę o 8:30; dzisiaj po zakończeniu mszy św. - około 13. Zakończenie Oktawy i poświęcenie tradycyjnych wianków we czwartek, 14 czerwca podczas mszy św. o 18.00.

2. W najbliższy wtorek, 13 czerwca – Uroczystość odpustowa św Antoniego z Padwy – patrona parafii. O godzinie 18.00 odpustowa msza św. w intencji wszystkich Parafian, a po niej Nabożeństwo Czerwcowe i procesja – prośba o liczny udział w tej uroczystości, aby uzyskać łaskę odpustu za wstawiennictwem naszego Patrona.

3. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30 nabożeństwo i procesja – z racji uroczystości nie obowiązuje tzw post piątkowy czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,

4. W minionym tygodniu rodzina z ulicy Kochanowskiego złożyła ofiarę 300 zł na remont rynien na naszym kościele.

5. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką !

6. Zapowiedzi przedślubne:

1. Dawid Niewiadomski - stanu wolnego oraz Paulina Dąbrowska - panna – oboje z parafii w Niegowie / zapowiedź 2.

2. Mateusz Garbacz – kawaler z parafii tutejszej oraz Milena Palesa – panna z parafii w Rybienku Leśnym / zapowiedź 1.

3. Jakub Kukwa – kawaler z Parafii Św. Idziego w Wyszkowie oraz Karolina Martyna Natkaniec – panna z parafii tutejszej / zapowiedź 1.

4. Juliusz Andrzej Wydryszek – kawaler oraz Karolina Luty – panna – oboje z parafii tutejszej / zapowiedź 1.

7. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.