1. W najbliższy piątek, 23 czerwca, zakończenie roku szkolnego, msza św dziękczynna o godzinie 8:00 – zapraszamy społeczność naszej szkoły ze sztandarem, rodziców i wszystkich związanych z edukacją – możliwość spowiedzi w poniedziałek, wtorek i czwartek, podczas nabożeństw czerwcowych o 17:30.

1. W sobotę, 24 czerwca przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Podziękowanie dla Panów Sławomira Rogulskiego Eugeniusza Zaremby za naprawę dzwonnicy i inne prace w minionym tygodniu na rzecz parafii i kościoła.

3. W minionym tygodniu rodzina z ulicy Słowackiego złożyła ofiarę 200 zł na remont rynien na naszym kościele – Bóg zapłać.

4. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką !

5. Dzisiaj ofiary złożone na tacę będą wsparciem dla afrykańskiej parafii w Sierra Leone, prowadzonej przez polskich księży z naszej diecezji.

6. Zapowiedzi przedślubne:

• Mateusz Garbacz – kawaler z parafii tutejszej oraz Milena Palesa – panna z parafii w Rybienku Leśnym / zapowiedź 2.
    • Jakub Kukwa – kawaler z Parafii Św. Idziego w Wyszkowie oraz Karolina Martyna Natkaniec – panna z parafii tutejszej / zapowiedź 2.
    • Juliusz Andrzej Wydryszek – kawaler oraz Karolina Luty – panna – oboje z parafii tutejszej / zapowiedź 2.
  7. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.