Intencja Apostolstwa modlitwy na lipiec: O życie eucharystyczne - Módlmy się, aby katolicy stawiali w centrum swojego życia celebrowanie Eucharystii, która głęboko przemienia relacje międzyludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem i braćmi.

1. Dzisiaj, z okazji 1. niedzieli miesiąca – Parafialna Wspólnota Modlitwy Koronkowej poprowadzi koronkę do Miłosierdzia Bożego po zakończeniu mszy św o 12.00
  2. W najbliższym tygodniu :
    • poniedziałek m-ca msza św. zbiorowa za naszych zmarłych o 18.00
    • czwartek m-ca, 29.06 – modlitwa Parafialnego Stowarzyszenia Krwi Chrystusa od 17.30, msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie o 18.00
    • piątek m-ca, wizyta u chorych z Komunią św. od 10:00 – możliwość spowiedzi w trakcie litanii do N. Serca P. Jezusa od 17.30, msza św o N. Sercu P. Jezusa o 18.0
  3. W następną niedzielę, w naszej parafii „11. Niedziela Seniora” z tej okazji msza św. w intencji Seniorów o 13.15 a następnie spotkanie Seniorów w remizie OSP Lucynów Duży.
  4. Podziękowanie dla Pań Wacławy Balcer i Elżbiety Grochowskiej za ufundowanie oraz ustawiczną pielęgnacje kwiatów przy grocie maryjne i na golgocie parafialnej.
  5. W minionym tygodniu złożono ofiary na remont rynien na kościele: Małżonkowie z Kochanowskiego: 100zł; Małżonkowie z Fidestu: 100zł; Rodzina z Warszawskiej: 100zł; Małżonkowie z Warszawskiej 200zł; Małżonkowie z Deskurowa: 200zł – Bóg zapłać.
  6. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką !
  7. Zapowiedzi przedślubne:
    • Mateusz Wasiak, kawaler z parafii w Dąbrówce i Wioleta Powierza, panna z parafii tutejszej – zapowiedź 2.
    • Karol Wosik, kawaler z parafii tutejszej i Olga Prus, panna z parafii Św. Rodziny w Wyszkowie – zapowiedź 2.
  8. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.