1. W najbliższy wtorek, 1 sierpnia przypada 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego ‘44. z tej okazji na pamiątkę godziny „W”, o  17.00 w całej naszej diecezji odezwą się dzwony, również w naszej parafii.
  1. W sierpniu wyruszają z Warszawy liczne pielgrzymki na Jasną Górę – informacje znajdziemy na plakatach w gablocie.

2. W najbliższym tygodniu:

• we środę msza św. rano, o 8:00

• I czwartek miesiąca – modlitwa Parafialnego Stow. Krwi Chrystusa przed Najśw. Sakr. Od 17.30 następnie msza wotywna ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana

• I piątek – wizyta u chorych z Komunią św. od 10, modlitwy do Najśw, Serca Pana Jezusa od 17.30 i możliwość spowiedzi do 18.00, następnie msza wotywna o N.Sercu Pana Jezusa o 18.00

• I sobota – modlitwa do Serca NMP od 17.30, możliwość spowiedzi do 18.00, następnie msza wotywna do N. Serca NMP o 18.00

3. W następną niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego, jest to również I pierwsza niedziele miesiąca – na zakończenie mszy św. o 12.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najśw. Sakramentem.

4. Rozpoczęły się prace przy wymianie dachu i rynien na kaplicy św. Antoniego – Parafianka z Deskurowa złożyła na remont ofiarę 200zł - Bóg zapłać za wsparcie i życzliwość w tym ważnym dla naszego kościoła parafialnego dziele.

5. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką!

6. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.