1. W tym tygodniu:
    • 1. piątek: Komunia św. u chorych od 10.00, nabożeństwo i spowiedź od 17.30 do 18.00; msza św. wotywna o 18.00
    • 1. sobota: nabożeństwo i możliwość spowiedzi od 17.30 do 18.00, msza św. wotywna o 18.00
  1. W przyszła niedzielę. 3 września, w naszym kościele parafialnym kazania wygłosi ks. Przemysław Król z Warszawy, który po każdej mszy św. będzie zbierał do puszki ofiary na budowę kościoła MB Pompejańskiej oraz rozprowadzał książki i publikacje ze świadectwami ludzi którzy otrzymali łaski dzięki Nowennie Pompejańskiej.

2. W ubiegłym tygodniu Parafianie złożyli ofiary na wymiane dachu na kaplicach: Małżonkowie Tryc 500zł; Parafianka z Fidestu 200zł; Rodzina z Deskurowa 100zł: dwie Rodziny ze Słonecznej razem 200 zł. Serdecze Bóg zapłać.

3. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką

4. Zapowiedzi przedślubne:
    Mariusz Godleś, kawaler z parafii tutejszej oraz Milena Siemieniewska, panna z parafii w Woli Mystkowskiej – zapowiedź 2.

Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.