• Dzisiaj, 84. rocznica sowieckiej napaści na Polskę w 1939 r.

• W ubiegłą niedzielę ponad 100 osób z naszej Parafii pielgrzymowało do sanktuarium w Loretto, pielgrzymi złożyli, wstępnie, ofiarę 500 zł na poczet przyszłej fundacji tablicy upamiętniającej budowniczego naszego kościoła, śp. ks. prałata Witolda Świebody, msza św. w intencji pielgrzymujących do Loretto - 8 grudnia br. o 18.00.

• Uroczystość I Komunii Św. 2024; planowana jest na 12 maja przyszłego roku o godzinie 10.30 - przygotowaniem do I Komunii św, obok katechezy szkolnej, będzie m.in. coniedzielny udział we mszy św. o 10.30 lub z ważnych powodów na inną godzinę. Od października będą rozdawane w kościele karty z zadaniami katechetycznymi dla kandydatów do I Komunii.

• W październiku, rozpocznie się w naszym kościele przygotowanie do sakramentu bierzmowania - dla uczniów uczęszczających obecnie do szkół średnich oraz starszych – zapisy należy wstępnie zgłaszać na adres mailowy parafii , w mailu należy wyrazić prośbę o sakrament bierzmowania oraz podać: imię, nazwisko, adres i datę urodzenia – uroczystość bierzmowania przewidywana jest po ponad rocznym przygotowaniu – późną jesienią przyszłego roku (listopad/grudzień).

• W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu na kaplicach bocznych: Rodzina z Tumanka 200zł - Bóg zapłać. Trzeci etap prac – wymiana dachu na kaplicy MB rozpoczną się w najbliższym czasie.

• W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką.

Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.