• Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna, pod hasłem „Misje sercem Kościoła” – pamiętajmy w naszych modlitwach o głoszących Ewangelię w dalekich krajach – dzisiejsze ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misyjne dzieło Kościoła.

• Również dzisiaj, 22 października, przypada w kalendarzu liturgicznym coroczne wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża, ks. kanonik Krzysztof Ziółkowski, rodak z Lucynowa Dużego, zaprasza dzisiaj do sanktuarium papieskiego w Radzyminie na sumę odpustową i procesję o godzinie 13.00.

• Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie października o 17.30, we środy o 8.30 w niedziele po mszy o 12. - cieszymy się w tym roku z większej obecności dzieci na różańcu w kościele (można zapisywać się w zakrystii do prowadzenia różańca).

• W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu na kaplicach bocznych: Rodzina z Warszawskiej 100 zł Małżonkowie z Warszawskiej 200 zł - Bóg zapłać.

• Podziękowanie dla Parafian z Fidestu za ofiarowanie roślin ozdobnych (wrzosy i chryzantemy) do naszego kościoła.

• Po każdej mszy św., również w dni powszednie, można składać kartki na Wypominki za naszych Zmarłych, należy zaznaczyć „ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” W listopadzie w dni powszednie o 17:30 (we środy o 8:30) będziemy modlić się za Zmarłych poleconych w Wypominkach „LISTOPADOWYCH - we wszystkie niedziele roku od 8:30 będziemy modlić się za poleconych w Wypominkach Rocznych. (Można składać kartki przygotowane samodzielnie – niedrukowane)

• Nowa księga z intencjami mszy świętych będzie udostępniona w kancelarii parafialnej w najbliższy poniedziałek i wtorek tj. 23 i 24 października, w godzinach 14:00 – 17:20 (zamawiając termin mszy św. należy mieć przygotowany swój numer telefonu - stacjonarny lub komórkowy).

• W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu