• Jutro, w poniedziałek (30 października), wyjątkowo msza św. o 8.00, różaniec o 8.30 (nie będzie mszy św. wieczornej).

• We środę, 01.11, Uroczystość Wszystkich Świętych, msze św.: 9:00 i 10.30, obezpośrednio po zakończeniu mszy o 10:30 – procesja i modlitwa za zmarłych na cmentarzu.

• Przez kolejne osiem dni oktawy Uroczyści Wszystkich Świętych, będąc w stanie łaski uświęcającej, można uzyskać odpust w intencji zmarłych za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

• We czwartek, 2 listopada, Wspomnienie Wiernych Zmarłych, msza św. za zmarłych poleconych w Wypominkach Listopadowych o 18:00. ( w trakcie mszy Wypominki Listopadowe)

• W bieżącym tygodniu przypada – pierwszy czw; pt; i sob. miesiąca - nabożeństwa przypisane - we czwartek 16:50; w piątek i sobotę 17.00 - możliwość spowiedzi od 17.00 do 17.30; o 17:30 modlitwa za zmarłych (Wypominki Listopadowe)

• W I piątek, Komunia św u chorych w od 10., możliwość spowiedzi również podczas mszy wieczornej,

• Zebranie kandydatów do Bierzmowania w najbliższy piątek: o 18.00 w programie msza św z nauką, po mszy św spotkanie z Panią Katechetką w kościele.

• W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu na kaplicach bocznych: Rodzina ze Słonecznej 200zł; Parafianka z Tumanka 100zł; Rodzina z Warszawskiej 200zł; Rodzina z Kochanowskiego 200zł; Rodzina z Warszawskiej 100zł;/ Bóg zapłać.

• Po każdej mszy św., również w dni powszednie, można składać kartki na Wypominki za naszych Zmarłych, należy zaznaczyć „ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” W listopadzie w dni powszednie o 17:30 (we środy o 8:30) będziemy modlić się za Zmarłych poleconych w Wypominkach „LISTOPADOWYCH - we wszystkie niedziele roku od 8:30 będziemy modlić się za poleconych w Wypominkach Rocznych. (Można składać kartki przygotowane samodzielnie – niedrukowane).

• Nowa księga z intencjami mszy świętych na 2024 r., do 18 listopada będzie udostępniana tylko w soboty w kancelarii parafialnej, w miarę możliwości można rezerwować terminy mszy telefonicznie (297-424-586).

• W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu