• Wczoraj obchodziliśmy 105. rocznicę odzyskania niepodległości – podziękowanie dla Parafian za liczny udział w modlitwie za naszą Ojczyznę podczas mszy o 18.00

• W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu na kaplicach bocznych oraz na dalsze remonty w kościele: Rodzina ze Słonecznej 200zł; Parafianie z Kochanowskiego 100zł - Bóg zapłać.
  • Podziękowanie za kolejne prace na rzecz parafii dla: małżonków Joanny i Łukasza Falbów, Wacławy Balcer, Elżbiety Grochowskiej, braci Dariusza, Grzegorza i Krzysztofa Powieżów, Dariusza Powierzy.
  • Podziękowanie dla Parafian z Deskurowa za inicjatywę wykonania wieńca adwentowego i szopki bożonarodzeniowej.
  • W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką
  • Dzieci, które październiku systematycznie przychodziły na modlitwę różańcową w dni powszednie, a więc:

Wiktor Balcer, Mikołaj Powierza, Jan Krzyżewski, Patryk Osytek, Błażej Osytek, Eliza Powierża, Liliana Małachowska, Alan Niemierka, Nadia Niemierka, Julia Powierża, Wiktoria Powierża
    - otrzymają pamiątkę nabożeństw październikowych dzisiaj na mszy o 10.30 - podziękowanie dla rodziców za przyprowadzanie dzieci na różaniec.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu