• Dzisiaj po każdej mszy zbieramy ofiary do puszek na dzieło „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

• Co miesiąc, w pierwsze soboty miesiąca organizowane są wyjazdy na Jasną Górę dla chętnych, którzy chcieliby zawierzyć swoje życie i sprawy Matce Bożej – bliższe informacje i numer telefonu kontaktowego w gablocie przy kościele.

• Podziękowanie dla firmy Pana Andrzeja Milewskiego za odnowienie białą farbą ceramiczną wnętrza kaplic MB Częstochowskiej i św Antoniego.

• W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu na kaplicach bocznych oraz na dalsze remonty w kościele: Rodzina z Warszawskiej 200zł; - Bóg zapłać

• Zaistniała konieczność remontu pieca w kościele ( przewidywany koszt około 1500 zł) piec obecnie pracuje głośno w systemie awaryjnym aby przynajmniej minimalnie wytworzyć ciepło.

• Podziękowanie za ofiarę czasu i pracy na rzecz parafii dla panów: Eugeniusza Zaremby i Dariusza Powierzy.

• Za dwa tygodnie w pierwszą niedzielę Adwentu (03 grudnia) rozpoczniemy trzydniowe rekolekcje, które poprowadzi ks. prof. Piotr Stępniewski - długoletni wicerektor i wykładowca homiletyki w Wyższym Seminarium Duchownym naszej diecezji.

• Jest kilka wolnych intencji mszalnych w grudniu br. - m.in. w okresie Bożego Narodzenia...

• Zachęta do kupienia i czytania katolickiego tygodnika Idziemy – w zakrystii jest najnowszy numer.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu