• Dzisiaj we wszystkich kościołach diecezji, również w naszym kościele, po mszach, będą zbierane ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • Msze św roratnie w bieżącym tygodniu: środa o 8:00, czwartek i sobota o 18.00 – na roraty przynośmy zapalone lampiony lub świece.

• W przyszłą niedzielę harcerze z 33 DH ZHP, wniosą światło betlejemskie na mszy św. o 10.30 – będzie możliwość przeniesienia płomienia betlejemskiego do domów, należy w tym celu przynieść własne świece.

• W tym tygodniu z powodu spowiedzi rekolekcyjnej w Radzyminie msze św w poniedziałek, wtorek i środę tylko rano czyli o 8.00

• Podziękowania dla parafian:

• dla Pani Ewy Zawiszy z Fidestu z rodziną, za zorganizowanie posiłku rekolekcyjnego dla księży

• dla Pani Danuty Sadlik za wyroby garmażeryjne na stół rekolekcyjny

• dla Panów: Sławomira Szczepańskiego i Eugeniusza Zaremby za prace z użyciem ciężkiego sprzętu jako przygotowanie do budowy nowego wjazdu na teren kościelny od strony ul. Lipowej 1. (nowy wjazd - zgodnie z adresem parafii)

• za kilkukrotne odśnieżanie terenu przykościelnego dla Panów: Darka Powierży, Krzysztofa Niemierki, Eugeniusza Zaremby i Krzysztofa Powierży.

• dla Parafian z Deskurowa za inicjatywę budowy szopki i dekoracji w kościele na Boże Narodzenie – w najbliższą sobotę zapraszamy do kaplicy na złożenie choinek i przygotowanie oświetlenia, od godziny 10.00

• W minionym tygodniu złożono ofiarę na remonty w kościele: Rodzina z Tumanka 200zł – Bóg zapłać – dzięki ofiarności parafian zachowujemy równowagę finansową parafii.

• Pan Organista we wszystkie niedziele Adwentu będzie rozprowadzał w kaplicy, po każdej mszy św., opłatki na stół wigilijny

• Zachęta do kupienia i czytania katolickiego tygodnika Idziemy – w zakrystii jest najnowszy numer.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu