1. Dzisiaj, IV Niedziela Adwentu rozpoczynająca tydzień bezpośredniego przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego czyli Pamiątki Jego pierwszego Przyjścia.
  1. Dzisiaj, na mszy św o 10:30 harcerze, zgodnie z wieloletnią tradycją, wniosą do naszej świątyni parafialnej światło betlejemskie.
  2. Serdeczne podziękowanie dla Parafian: Wacławy Balcer, Elżbiety Grochowskiej, braci: Krzysztofa, Dariusza i Grzegorza - Powierżów, Łukasza Falby i Eugeniusza Zaremby za ofiarę czasu i pracy na przy odśnieżaniu terenu przykościelnego, Panu Mirosławowi Szczepańskiemu za naprawę włączników oświetlenia przy bocznych ołtarzach, Panu stolarzowi Wiesławowi Trycowi za wykonanie i ofiarowanie dla Kościoła stolika na paramenty chrzcielne. Parafiance z Deskurowa za ofiarę 200 zł – dzięki temu dług za wymianę okien i remont kancelarii wynosi obecnie 6600 zł. - Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj, po każdej mszy św., w dawnej kaplicy, Pan Organista będzie rozprowadzał Opłatki Wigilijne.
  4. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY (7 zł z kalendarzem) oraz świece Caritas na stół wigilijny.
  5. W najbliższą sobotę, 24 XII, Wigilia Bożego Narodzenia:
    • Kancelaria nieczynna,
    • Msza św - Pasterka o 24:00 (kościół będzie otwarty od 23:00)
  6. W najbliższą niedzielę, 25 XII, Uroczystość Bożego Narodzenia:
    • pierwsza msza św o 10:30, a następnie o 12:00
  7. 26 XII – poniedziałek – II Dzień Świąt B.N.
    • msze św: 9:00; 10:30 i 12:00
  8. Życzenia Wszelkich łask Bożych dla Parafian i Gości w całym IV Tygodniu Adwentu.