1. Dzisiaj, w naszej parafii „11. Niedziela Seniora” z tej okazji specjalna msza św. w intencji Seniorów o 13.15
  1. U W A G A !! Zmiana godziny mszy we środy – od 12 lipca do końca miesiąca - msze św we środy tylko wieczorem, o 18.00

2. W najbliższy czwartek, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie o 17.30

3. Parafialna Wspólnota Koronki do Miłosierdzia Bożego będzie prowadzić modlitwę do Miłosierdzia Bożego - w każdy piątek o 17.40 (z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca).

4. Pani Katechetka Grażyna Sroczyńska organizuje wyjazd do Częstochowy, na Jasną Górę dla zawierzenia uczestników i ich rodzin N. M. Pannie – wyjazd 5 sierpnia (1.sobota miesiąca) zapisy pod numerem telefonu 505 092 967

5. Podziękowanie dla Panów: Dariusza i Krzysztofa Powierżów za ofiarę pracy przy skoszeniu trawników wokół kościoła.

6. W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu i rynien na kaplicach bocznych kościoła: Parafianie z Tumanka 100zł, Rodzina z ul. Kardynała Wyszyńskiego 100zł – Bóg zapłać - Prace rozpoczną się od 19 lipca. br.

7. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką!

8. Zapowiedzi przedślubne:

• Paweł Płochocki, kawaler z parafii tutejszej i Aleksandra Kruszyńska, panna z parafii św. br. Alberta w Makowie Mazowieckim – zapowiedź 1.

9. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.