1. UWAGA!! Zmiana godziny mszy we środy – od 12 lipca do końca miesiąca - msze św. we środy tylko wieczorem, o 18:00
 1. Parafialna Wspólnota Koronki do Miłosierdzia Bożego będzie prowadzić modlitwę do Miłosierdzia Bożego - w każdy piątek o 17.40 (z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca).

 2. Pani Katechetka Grażyna Sroczyńska organizuje wyjazd do Częstochowy, na Jasną Górę dla zawierzenia uczestników i ich rodzin N. M. Pannie – wyjazd 5 sierpnia (1.sobota miesiąca) zapisy pod numerem telefonu 505 092 967

 3. W przyszła niedzielę, z okazji zbliżającego się dnia św Krzysztofa, po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych.

 4. Podziękowanie dla Pana: Eugeniusza Zaremby za ofiarę pracy przy wycince odrostów na golgocie parafialnej.

 5. W minionym tygodniu złożono ofiary na wymianę dachu i rynien na kaplicach bocznych kościoła: Rodzina z Warszawskiej 200zł; Parafianka z Tumanka 100zł – Bóg zapłać – planowane rozpoczęcie prac po 19 lipca. br.

 6. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką!

 7. Zapowiedzi przedślubne:

  • Paweł Płochocki, kawaler z parafii tutejszej oraz Aleksandra Kruszyńska, panna z parafii św. br. Alberta w Makowie Mazowieckim – zapowiedź 2.

  • Tomasz Pankowski, kawaler z parafii tutejszej oraz Gabriela Chełchowska, panna z parafii Św. Idziego w Wyszkowie, zapowiedź 1.

 8. Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.