1. W tym tygodniu we środę msza święta wyjątkowo o 18.00 (nie będzie mszy rano)
 1. W sobotę, 26 sierpnia:
  • Uroczystość M.B. Częstochowskiej – msza św. o 18.00,
  • Kancelaria parafialna będzie nieczynna
 2. Zakończono prace na kaplicy św. Antoniego, wymieniono dach i rynny – położono blachę, specjalnie tłoczoną wg nowej technologii, w kolorze grafitowym, która nie będzie wymagała ponownego malowania i dodatkowej konserwacji, dach kościoła będzie w przyszłości malowany na podobny grafitowy kolor – w najbliższym czasie rozpocznie się wymiana dachu i rynien na kaplicy MB Częstochowskiej, czekamy też na wycenę kosztów niniejszego remontu, który poważnie wyczerpie środki finansowe, którymi dysponujemy jako Parafia - na ten cel złożono ofiary: Rodzina ze Słowackiego 200 zł, Małżonkowie z Dolnej 200zł; Parafianka i Syn z Kochanowskiego 100zł; Rodzina ze Słonecznej 100zł; Małżonkowie z Deskurowa 100zł - Bóg zapłać za wsparcie i życzliwość w tym ważnym dziele dla naszego kościoła parafialnego.

 3. Podziękowanie dla parafian – Panom: Dariuszowi i Krzysztofowi Powierżom za ofiarę czasu i pracy przy skoszeniu trawników wokół kościoła.

 4. W zakrystii jest nowy numer tygodnika IDZIEMY – czytajmy prasę katolicką

 5. Zapowiedzi przedślubne:
  Mariusz Godleś, kawaler z parafii tutejszej oraz Milena Siemieniewska, panna z parafii w Woli Mystkowskiej – zapowiedź 1.

 

Dla Parafian i Gości życzenia łask Bożych w nowym tygodniu.