• Intencja światowej sieci modlitwy na grudzień: za osoby z niepełnosprawnościami.
  • Dzisiaj 1. Niedziela Adwentu i nowy Rok Liturgiczny – rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje adwentowe (niedziela, poniedziałek, wtorek), które poprowadzi długoletni wice-rektor i wykładowca homiletyki w Wyższym Seminarium Duchownym naszej diecezji - ks. prof. Piotr Stępniewski – prośba o skorzystanie z nauk rekolekcyjnych i spowiedzi – w poniedziałek i wtorek będą spowiadali zaproszeni księża.

• Nauki rekolekcyjne: niedziela /9.00/10.30/12.00/
    Poniedziałek i wtorek /16.30/18.30/ w te dni spowiedź z zaproszonymi księżmi

• Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca Koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy o 12:00

• Msze św roratnie o NMP z wyjątkiem rekolekcji: w poniedziałki, czwartki i soboty o 18.00, we środy o 8.00 – zapraszamy dorosłych i dzieci z lampionami.

• W najbliższy piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – o 12.00 Godzina Łaski - modlitwa w naszym kościele przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie; msza św o 18.00 – nie obowiązuje post piątkowy.

• Podziękowania dla parafian:

• dla Pań Wacławy Balcer i Elżbiety Grochowskiej za porządki na plebanii i przygotowanie jadalni do rekolekcji.
    • dla Panów Eugeniusza i Pawła Zarembów za prace przy usuwaniu połamanych drzew i gałęzi na terenie przykościelnym;
    • dla Państwa Joanny i Łukasza – Falbów za comiesięczną wymianę obrusów ołtarzowych i pranie szat liturgicznych;
    • dla Parafian z Deskurowa za wykonanie wieńca adwentowego i dekoracji;
  • W minionym tygodniu złożono ofiary na remonty w kościele: Parafianka ze Szkolnej 100 zł; Parafianka z Leśnej 100zł; Małżeństwo z Tumanka na remont pieca w kościele 1400 zł; – Bóg zapłać – dzięki ofiarności parafian zachowujemy równowagę finansową parafii.

• Pan Organista we wszystkie niedziele Adwentu będzie rozprowadzał w kaplicy, po każdej mszy św., opłatki na stół wigilijny

• Zachęta do kupienia i czytania katolickiego tygodnika Idziemy – w zakrystii jest najnowszy numer.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu