• Dzisiaj harcerze z 33. D.H. Z.H.P., wniosą do naszego kościoła, światło betlejemskie na mszy św. o 10.30 – będzie możliwość przeniesienia płomienia betlejemskiego do domów, należy w tym celu przynieść własne świece;
  • Msze św o NMP - Roraty w bieżącym tygodniu: środa o 8:00, czwartek, piątek i sobota o 18.00 – na roraty, dorośli i dzieci, przynośmy zapalone lampiony lub świece.

• W bieżącym roku wigilia wypada w 4. Niedzielę Adwentu – tego dnia obowiązuje niedzielny udział we mszy św do południa – msza o północy - Pasterka - należy do Uroczystości Bożego Narodzenia.

• W tym tygodniu z powodu spowiedzi rekolekcyjnej w innych parafiach, msze św. w naszym kościele: w poniedziałek, wtorek i środę tylko rano czyli o godzinie 8.00;

• Podziękowania dla parafian:

• dla Panów: Sławomira Szczepańskiego i Eugeniusza Zaremby za dalsze prace z użyciem ciężkiego sprzętu jako przygotowanie do budowy nowego wjazdu na teren kościelny od strony ul. Lipowej 1.

• dla Pań Elżbiety Grochowskiej i Wacławy Balcer za ofiarę pracy przy porządkach świątecznych na plebanii.

• dla Parafian z Deskurowa za sobotnie prace przygotowawcze do dekoracji kościoła i umycie wszystkich figur do szopki, na zbliżające się Święta – w najbliższą środę od 8.45 w kościele - kolejne prace przy budowie szopki – zapraszamy.

• W minionym tygodniu złożono ofiarę na dalsze remonty w kościele: Małżonkowie z Tumanka 200zł – Bóg zapłać – dzięki ofiarności parafian zachowujemy równowagę finansową parafii.

• Pan Organista we wszystkie niedziele Adwentu, również 24 grudnia, będzie rozprowadzał w kaplicy, po każdej mszy św., opłatki na stół wigilijny.

• Zachęta do kupienia i czytania katolickiego tygodnika Idziemy – w zakrystii jest najnowszy numer.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu