• Dzisiaj, 4. Niedziela Adwentu – wszystkich parafian /z wyjątkiem chorych/ obowiązuje niedzielny udział we mszy św. – msza o północy - „Pasterka” - należy do pierwszego dnia Uroczystości Bożego Narodzenia.
  • Jutro Uroczytość Narodzenia Pańskiego msze św.: godzina 0:00 [Pasterka] / 10.30 / 12.00

• W drugi dzień Świąt msze św.: godzina 9:00 / 10:30 / 12:00

• Podziękowania dla parafian:

• dla Parafian z Deskurowa za wykonanie szopki, ubranie choinek, przystrojenie kościoła i zakup żywych kwiatów do ołtarzy, podziękowanie również dla parafian z ulic: Kochanowskiego, Szkolnej i Warszawskiej, którzy włączyli się w dekorowanie kościoła na Święta.

• dla Panów Andrzeja i Huberta – Milewskich za wykonanie w ofierze dla parafii nowej bramy wjazdowej z furtką od strony ul. Lipowej 1.

• W minionym tygodniu złożono ofiarę na dalsze remonty w kościele: Małżonkowie z Dolnej 300zł; Rodzina ze Szkolnej 200zł – Bóg zapłać – dzięki ofiarności parafian zachowujemy równowagę finansową parafii.

• Pan Organista, również dzisiaj, po każdej mszy św., będzie rozprowadzał w kaplicy opłatki na wieczerzę wigilijną.

• „Kolęda” - wizyta duszpasterska z błogosławieństwem rodzin i domów, planowana jest od 2 stycznia, zgodnie z tradycją od godziny 10.00 – szczegółowy harmonogram zostanie podany w niedzielę 31 grudnia. - prośba o przygotowanie we własnym zakresie kropidła i wody święconej.

• Zachęta do kupienia i czytania katolickiego tygodnika „IDZIEMY” – w zakrystii jest najnowszy numer.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu